مصاحبه،مقالاتOpen in new window

Dr. Mirshahi A1
Dr. Vajhi A.R2
Dr. Mokhber M.R2
Dr. Masoudifard M2
Dr. Torki E2
Dr. Sorouri S2
Dr. Ghiadi A3
Dr. Ghiadi M4 
Dr. Alizadeh V4

Molecular Marker Genotypes and Measuring their Relationship with Caspian Horses

ARDESHIR NEJATI-JAVAREMI1, GHODRAT RAHIMI2, ZOHREH HEIDARI1, ABDOLJALIL GHIADI3, DAVOOD KIANZAD4, KLAUS OLEK5

منوی کاربر

شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:


اخبار : مسئولین جهاد بجای دفاع از واردات غیر منطقی از حق قانونی خود که همانا حق ملت ایران است صیانت کنند
فرستنده admin در تاريخ ۱۳۹۳/۶/۱۳ ۱۹:۳۰:۰۰ (2532 بار خوانده شده)

Open in new window دکتر غیادی : از جناب آقای دکتر قاسم جعفری عضو مجمع نمایندگان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی وسخنگوی کمیسیون آموزش مجلس!صمیمانه تشکر میکنم.
خواهشمند است همه برگردیم به سیاستهای اصولی و مکتوب وزارت جهاد وفدراسیون سوارکاری که منجر به توسعه ذخایر ارزشمند ژنتیکی کشور میشود.

در این شرایط وبا ضربات مداوم جریانات مختلف بر بدنه صنعت اسب بومی ایران که بطور حیرت انگیزی جهاد هم به آن دامن میزند و حتی وضع اسبهای بومی ایران را مطلوب هم ذکر میکند برای ما جای بسی تشکر و تعجب دارد! که نماینده مردم بجای مرکز اصلاح نژاد از این صنعت دفاع میکند در حالیکه حتی فدراسیون هم خود را از این واردات بی منطق مبرا دانسته است!
مطمئن باشید این راه حق و میراث ملی توسط تولیدکنندگان وحامیان ملت که تعداد قابل توجه وبا کیفیت ودانا وهوشیاری هستند رصد کامل شده واعتراضات بطور منطقی تا حصول نتایج مطلوب ادامه خواهد یافت.انتظار مالکین وتولیدکنندگان اسب ترکمن ایران از وزارت جهاد این نبوده و نیست وباید سریعا در صدد باسخ وجبران باشند و بهتر است مسئولین جهاد بجای دفاع از واردات غیر منطقی از حق قانونی خود که همانا حق ملت ایران است صیانت کنند

صفحه مناسب چاپ
Share |
فرستنده شاخه

فعالیتها